APLINKOS ABC – plataus spektro, kiemo ir sodo tvarkymo darbai

Mūsų komanda dirba tam, kad jūsų kiemą ar sodą paverstų malonia ir jaukia vieta. Mes pasirūpinsime jūsų aplinka nuo A iki Z.
Įvairias jūsų idėjas paversime į realybę arba patys pasiūlysime tinkamiausius sprendimus.

Kodėl žmonės renkasi mus?

Mūsų komanda yra savo srities specialistai, dirbantys mėgstamą darbą. Todėl teikiame plataus spektro paslaugas, nuo pirminės konsultacijos, sodo ar kiemo plano sudarymo ir visapusiško darbų įgyvendinimo, iki patarimų kaip toliau prižiūrėti ir puoselėti savo aplinką.

Taip pat reguliariai atvykstame ir profesionaliai prižiūrime įvairias lauko erdves. Siūlome nepriekaištingą kokybę, tinkamiausią kainą, atitinkančią lūkesčius ir dėmesį į individualius pageidavimus.

Individualus projektavimas

Išsiaiškiname jūsų poreikius ir viziją, o su profesionalo pagalba išgryniname ir paruošiame aiškų erdvės projektą ir darbų planą.
Taip galime paversti jūsų sodą ar kiemą į jaukią šeimos susibūrimo vietą, kurią puoselėjant bus galima džiaugtis ilgus metus. Pailsėti gamtoje, jaukioje namų aplinkoje, pasikviesti giminaičius, draugus ir kaimynus.
Esame įgyvendinę daug projektų ir kiekvienas jų buvo unikalus. Bendra patirtis įrengiant ir prižiūrint lauko erdves suteikia galimybę parinkti praktiškus ir ilgaamžius augalijos, išdėstymo ir priežiūros sprendimus.

Sodas ir kiemas aktualu ne vien vasarą

Kadangi mūsų tikslas mąstyti ir dirbti plačiai – todėl aplinka mums yra svarbi ir mažiau jaukiais sezonais.
Nors medžiai lapus jau būna numetę – kartais žiema vis vien užklumpa netikėtai. Kad sniegas nesukeltų papildomų nepatogumų galime nukasti jūsų kiemą ir net išsivežti atlikusį sniegą. Juk tvarkinga aplinka svarbu ir tuo metu, kai lauke norisi būti mažiausiai.
O tinkamai paruoštas ir sutvarkytas sodas ar kiemas, pavasarį, gali vėl sužydėti.